Masaż Tajski

Promocja Masaż Tajski w Kameralnym Studio Jogi.
Masaż godzinny w studio 110 pln za godzinę. (wcześniejsze zapisy 796094571)
Masaż tajski klasyczny jest połączeniem technik akupresury, uciskania ważnych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi i rozciągania.
Osoba masowana jest wygodne ubranie a masażysta wykorzystując ciężar swojego ciała uciska ważniejsze punkty na ciele kciukami, dłońmi, przedramionami, łokciami lub stopami zaczynając od dołu ciała, od stóp na głowie kończąc. Nacisk następuje w sposób rytmiczny na przebiegające aorty, powodując uczucie głębokiego odprężenia.
Osoba masowana przyjmuje wiele pozycji, podczas masażu zmienia je kilkakrotnie zaczynając od leżenia przodem, tyłem, bokiem oraz postawy siedzącej i odwróconej. Podczas masażu w sposób rytmiczny następuje ucisk i rozciągnięcie całego ciała: to dotyczy również wyciągania palców u rąk i stóp, uszu oraz przyjmowania przez osobę masowaną różnych wyciągniętych pozycji.
Intensywność masażu, jak i ilość pozycji jogi dostosowywana jest do kondycji i indywidualnych predyspozycji osoby masowanej. Zaleca się, by przed zabiegiem nie spożywać obfitych posiłków oraz poinformować masażystę o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych.

Masaż tajski ułatwia rozładowanie napięć mięśni, stawów i ścięgien, pobudza układ krwionośny i limfatyczny, co przywraca równowagę w organizmie, relaksuje, jednocześnie dając zastrzyk energii.

Znany jest też ze swoich relaksacyjnych właściwości, może być stosowany jako pomoc przy leczeniu depresji i innych zaburzeń emocjonalnych. Rytuał ten wycisza organizm, pomagając odczuć wewnętrzną harmonię, dodając zarazem energii i pobudzając ciało do działania.

Ny masaż tajski pomaga: zlikwidować napięcie mięśni, zregenerować stawy, pobudzić przemianę materii, zredukować stres, uregulować przepływ krwi w organizmie

Sylwia Rutkowska
w maju 2017 ukończyłam 150 godzinny kurs masażu tajskiego ( Thai Tradicional Association of Thailand) ; Krabi, Ao Nang, Tajlandia
Zapisy: 796094571
kameralnajoga@gmail.com

Cena promocyjna: 80 pln za godzinę do końca czerwca 2018

ZAPRASZAM