KAMERALNE
STUDIO JOGI

Billiyon Joga i Kameralne Studio Jogi zapraszają na warsztat jogowo- mantrowy ze wspólnym chantowaniem 🙂 Poznaj co to jest mantra i poczuj na sobie oddziaływanie wibracji.

Każdy z nas odczuwa wibracje. Wibracje pochodzące z ciała, z otoczenia,z ludzi, z przedmiotów. Mantra to także wibracja, która pozwala ciału, umysłowi i emocjom zharmonizować się i wyciszyć. Dźwięki przenikając nas uwalniają opory, a życiowa energia zaczyna swobodnie przepływać.
Warsztat rozpoczniemy praktyką Jogi przechodząc do doświadczania na sobie działania mantr:)

Przynieś ze sobą wygodny strój, ulubiony kocyk i uśmiech:)

Prowadząca:
Monika Sołowiej

Przygoda z Jogą rozpoczęła się u mnie kilka lat temu. Poszłam na jogę bez przekonania, po to by rozluźnić i rozciągnąć ciało. Praktyka jogi była dla mnie nieoczekiwanym odkryciem. Na macie znalazłam przestrzeń dla siebie, pełną akceptacji i zrozumienia. Zaczęłam ćwiczyć asany, oddech dzięki czemu poczułam Siebie na nowo i to co prawdziwe, kochające i piękne. Praktyka mantr przyszła do mnie później kiedy pozwoliłam sobie na otworzenie gardła, na to by w ogóle wydobyć z siebie dźwięk. Gdy strach zniknął poczułam jak wibracja cudownie rozluźnia i balansuje energię. Wystarczy usiąść, wsłuchać się w siebie i zaśpiewać/wyszeptać. Z całego serducha chciałbym dzielić to doświadczanie z innymi.

GDZIE I KIEDY:
21.03.2020 godz. 18:30
Kameralne Studio Jogi
ul. Morenowa 26a
80-172 Gdańsk

KOSZT:
60 zł

ZAPISY:
solowiej.monika@gmail.com
tel. 696 434 803