KAMERALNE
STUDIO JOGI

Misy Tybetańskie Gdańsk

Masaż dźwiękiem

Raz w miesiącu /na dwa miesiące oferujemy Wam w Naszym Studio w Gdańsku możliwość wzięcia udziału w koncercie relaksacyjnym na misach i gongach tybetańskich. Koncert jest grupową formą relaksacji. Uczestnicy, leżąc w wygodnych pozycjach, poddają się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł. Odpowiednio dobrane, delikatne i odprężające tony mis i gongów wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głębokie odprężenie, harmonizację oraz wyciszenie.

Podczas masażu indywidualnego misy dźwiękowe ustawiane są na ciele osoby masowanej i specjalną pałką wprowadzane w drgania. Częstotliwości drgań dobrane są sferycznie do ciała człowieka i poprzez delikatne wibracje przenikają mięśnie, stawy oraz ścięgna, masując je.

Poza doznaniem cielesnym masażu istnieje także wymiar dźwiękowy, który dostarcza dodatkowego wymiaru, będący za każdym razem innym przeżyciem. Masaż dźwiękiem jest metodą delikatną i świetnie sprawdza się w osiąganiu odprężenia oraz wspomaganiu leczenia. Oddziaływanie masażu dźwiękiem:
– likwidacja napięć mięśniowych całego ciała,
– szybkie osiąganie stanu głębokiego odprężenia,
– usuwanie blokad emocjonalnych,
– poprawa koncentracji umysłu,
– regulacja i pogłębienie oddechu,
– regulacja przemiany materii.
Masaż odbywa się, podobnie jak przy masażu klasycznym, na leżance bądź łóżku do masażu. Osoba masowana pozostaje w wygodnym, luźnym ubraniu.

Czas trwania to ok.   60min
Cena:   do ustalenia
Masaż wykonuje   Jakub Leonowicz
Kontakt i zapisy:  696458325

 

Jakub Leonowicz

Zajmuję się pracą z dźwiękiem, od kilku lat prowadząc sesje indywidualnych masaży oraz grając koncerty relaksacyjne na misach dźwiękowych oraz gongach. Praktykę zawodową opieram na zdobytym wykształceniu podczas licznych kursów i szkoleń dla masażystów oraz na studiach wyższych z pracy socjalnej i psychologii. Prywatnie jestem także muzykiem w zespole rockowym. Sam dźwięk mis i gongów stanowi dla mnie swoistą równoważnię dla energicznej muzyki rockowej, tworząc balans w autoekspresji. Praca z dźwiękiem sprawia mi olbrzymią radość, którą z chęcią się dzielę.