KAMERALNE

STUDIO JOGI

Rozluźnianie mięśniowo - powięziowe

Wg metody MER – Myofascial Energetic Release). Jest to forma masażu traktująca człowieka holistycznie, skuteczna w pracy z bólem.  Przyczyną chronicznego bólu jest zaciśnięta powięź i mięśnie. W nich dochodzi do silnego skurczu z powodu traumy: emocjonalnej, fizycznej, w wyniku wypadku. Trauma pozostaje w ciele jako zaciśnięcie na danym poziomie skurczu, a ponieważ powięź posiada najwięcej zakończeń nerwowych ze wszystkich tkanek ciała to objawia się to bólem.
Podczas sesji ból daje się rozluźnić dlatego, że terapeuta swoimi dłońmi i łokciami delikatnie wchodzi w głębsze warstwy tkanek ciała z wyczuciem uwalniając zaciśniętą powięź. Po uwolnieniu powięź staje się bardziej płynna i elastyczna. Terapeuta edukuje również klienta skąd ból pochodzi, w jaki sposób powięź uległa skurczowi, jak psychologiczne i emocjonalne wzorce usztywnienia spowodowane traumą objawiają się w różnych dysfunkcyjnych wzorcach używania ciała tj. chodzenie, siedzenie. Zmienianie tych wzorców i docieranie do źródła bólu powoduje, że ból nie powraca. Pojawia się większa żywotność w ciele, emocje i umysł uspokajają się i wyciszają.
 

Czas trwania: 90 min, cena: 150 zł

PAULINA JASIŃSKA

Założycielka studio, nauczycielka jogi oraz od początku 2018 roku masażystka tajska. W trakcie masażu jest skupiona na osobie masowanej, a po  wykonanym masażu ciekawa jego efektów. Łagodny uśmiech jest jej znakiem rozpoznawczym.
Przygotowanie dydaktyczne:
– we wrześniu 2012 ukończyła 200 godzinny kurs nauczycielski Jogi metodą Sivananda,
– w maju 2017 ukończyła 150 godzinny kurs masażu tajskiego ( Thai Tradicional Association of  Thailand); Krabi, Ao Nang, Tajlandia
– w styczniu 2018 roku ukończyła Studia Podyplomowe joga i relaksacja AWF Warszawa
 

 

 

PAULINA JASIŃSKA

Created with by Gienia Malenia & Mateusz Okła