KAMERALNE

STUDIO JOGI

Wiem, że możesz odczuwać pewne zdziwienie, że ogłaszam kurs instruktorski w trakcie weekendu majowego i daję o tym znać ze skromnym wyprzedzeniem 2 tygodni. Ale zapewniam Cię, że wiem, co robię :). Grupa zebrała mi się sama, akurat na 2-3 maja i akurat w Gdańsku, ale jest jeszcze możliwość dołączenia do nas, dlatego daję Ci o tym znać. Bo może akurat chcesz wykorzystać ten weekend dla własnego pożytku by nauczyć się czegoś nowego, co może dać Ci nową, szerszą i bardziej radośną perspektywę.

Kurs instruktorski jogi śmiechu to unikalne połączenie kursu rozwoju osobistego z nauką jogi śmiechu, naszego know-how radości. Wiemy dobrze, że szewc musi chodzić w porządnych butach, a instruktorzy z dyplomem od nas mają być najlepszymi dowodami na sens i moc jogi śmiechu. Ukończyło te kursy już 500 osób w Polsce i cieszą się dalej dużym powodzeniem. Dzięki temu coraz więcej ludzi korzysta z jogi śmiechu, praktykowanej już w 104 krajach unikalna metoda budowania zdrowia i optymizmu.

Zapraszam z serca
Piotr Bielski
FB: Jogin Śmiechu, www.joginsmiechu.pl

Kurs trwa od 11 do 19.30 2 maja i od 10 do 17 w dniu 3 maja. Inwestycja w radość: 1500 zł. Dla zmotywowanych osób mających wyzwania finansowe proponuję możliwosć rat bez procentów.

Wyślij maila na info@joginsmiechu.pl a przyślę Ci cały program.
Chcesz porozmawiać? Bardoz chętnei, moj telefon 607473322

Created with by Gienia Malenia & Mateusz Okła