KAMERALNE
STUDIO JOGI

8-10 Maj

Zaczynamy od siebie. Byśmy byli jak szewc co chodzi w dobrych butach. Sami mamy się najpierw na jodze śmiechu świetnie bawić, a potem nauczyć się jak praktykować to na sobie. Byśmy umieli podnosić siebie na duchu, wtedy łatwiej jest podnosić na duchu innych. Gdy już nasza wewnętrzna radosna, a może i ciut figlarna, istota jest obudzona zabieramy się za naukę prowadzenia zajęć grupowych.
Potrzeba radości, zdrowia, optymizmu jest uniwersalna. Dlatego możemy pracować metodą jogi śmiechu z dorosłymi, dziećmi, seniorami i aktywnymi zawodowo ludźmi w korporacjach. Będzie też doświadczenie i nauka prowadzenia relaksacji bo relaksacja to integralna część jogi śmiechu. My po prostu od głośnego śmiechu i zabawy w grupie zmierzamy do błogiego stanu, gdy najlepsza impreza toczy się wewnątrz nas!
Uczę Was też jak zadbać o poważną oprawę naszych zajęć. Bo ja mam do swojego zawodu bardzo poważny stosunek. Dlatego napisałem na ten temat książkę – „Jogę śmiechu. Drogę do radości”, którą z dużą przyjemnością wraz z podręcznikiem instruktorskim mojego autorstwa przekażę Ci w ramach kursu. Zajmuję się tym tematem już 7 lat i wiem, co zrobić by nawet najbardziej ostrożne osoby świetnie bawiły się na moich zajęciach, jak opowiadać o jodze śmiechu, jak tworzyć atmosferę bezpieczeństwa, która służy otwieraniu się na coś nowego.
To wszystko zamierzam Wam przekazać Wam w ciągu piątkowego wieczoru i jednego weekendu, 20 godzin szkoleniowych, od piątku godzina 19 do niedzieli godzina 17. To naprawdę sporo, ale i te kursy organizuję już 7 lat więc wiem, jak to zrobić by zainspirować, przekazać ile się tylko da rzetelnej wiedzy i praktycznych doświadczeń a jednocześnie nie zmęczyć.
Kończąc kurs otrzymasz mój dyplom i jeśli chcesz również międzynarodowy od doktora Katarii założyciela jogi śmiechu, od którego uczyłem się tej metody. Na kursach miewam terapeutów i terapeutki, trenerów i trenerki, nauczycieli i nauczycielki, ludzi szukających nowego ciekawego zajęcia i tych, co lubią się rozwijać. Zawsze jest fajnie. I tak będzie tym razem!

Zapraszam z serca,
Piotr Bielski

zgłoszenia i informacje: piotr@joginsmiechu.pl i tel 607473322 (pon – pt 10-18)
inwestycja w siebie: 1500 zł (wystawiam faktury)

Terminy kursów grupowych: 20-22.3 Warszawa, Studio Reiki, Krucza 47a/1
8-10.5. Gdańsk, Kameralne Studio Jogi, Morenowa 26a

Istnieje także opcja zrobienia kursu w trybie indywidualnym w pasującym Tobie miejscu i terminie, zainteresowanych proszę o kontakt.