Masaż KOBIDO GDAŃSK

Nie jestem fanką zabiegów medycyny estetycznej, nie oceniam ich ale sama nie stosuję. Jeśli mogę jednak pobudzić moją skórę, poprawić wygląd twarzy i rozlużnić napięte mięśnie masażem- to jest to zdecydowanie mój sposób. Dlatego podjęłam się kursu  masażu Kobido.  To niesamowity zabieg na twarz pochodzący z Japonii , sztuka masażu nazywana “starożytną drogą do piękna” .

Podczas masażu, twoja twarz jest rozluźniana, ocieplana, pobudzana, liftingowana, głaskana, drenowana i miziana. Kobido przez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. Podczas różnych etapów klient ma możliwość się zrelaksować a intensywniejsze ruchy powodują naturalny lifting twarzy.

Zaleca się serię masaży (nawet do 10- zamiast botoksu czy kwasu hiauloronowego) ale już po jednym zabiegu poczujesz głębokie rozluźnienie i przyjemne (mam nadzieję) ujędrnienie skóry.

Podczas masażu doświadczysz:
–naturalnego liftingu,
–drenażu twarzy,
rozluźnianie podczas etapu relaksacji,
– pracy na mięśniach twarzy powodującej zmniejszanie zmarszczek,
rozluźnianie twarzy wpływa też dobrze na organy wewnętrzne.
Masaż odbywa się, podobnie jak przy masażu klasycznym, na leżance bądź łóżku do masażu. Osoba masowana pozostaje w wygodnym, luźnym ubraniu. Twarz i głowa mogą ulec działaniu oliwki na której wykonuje się zabieg.

Czas trwania to ok.   65min
Cena:   do końca 2021 

160 pln/jeden masaż

750 seria 5 masaży

1400 seria 10 masaży
Masaż wykonuje Sylwia Rutkowska
Kontakt i zapisy: kameralnajoga@gmail.com

Sylwia Rutkowska

Głownie uczę jogi. Masuję też techniką masażu tajskiego (pierwszy stopień) i od 2021 masaż twarzy Kobido. Samej nie łatwo mi się rozluźnić stąd te wszystkie pomysły,sprawdzam, działa to przekazuję dalej:)