Masaż KOBIDO SOPOT

Nie jestem fanką zabiegów medycyny estetycznej, nie oceniam ich ale sama nie stosuję. Jeśli mogę jednak pobudzić moją skórę, poprawić wygląd twarzy i rozlużnić napięte mięśnie masażem- to jest to zdecydowanie mój sposób. Dlatego podjęłam się kursu  masażu Kobido.  To niesamowity zabieg na twarz pochodzący z Japonii , sztuka masażu nazywana “starożytną drogą do piękna” .

Podczas masażu, twoja twarz jest rozluźniana, ocieplana, pobudzana, liftingowana, głaskana, drenowana i miziana. Kobido przez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. Podczas różnych etapów klient ma możliwość się zrelaksować a intensywniejsze ruchy powodują naturalny lifting twarzy.

Zaleca się serię masaży (nawet do 10- zamiast botoksu czy kwasu hiauloronowego) ale już po jednym zabiegu poczujesz głębokie rozluźnienie i przyjemne (mam nadzieję) ujędrnienie skóry.

Podczas masażu doświadczysz:
–naturalnego liftingu,
–drenażu twarzy,
– rozluźnianie podczas etapu relaksacji,
– pracy na mięśniach twarzy powodującej zmniejszanie zmarszczek,
– rozluźnianie twarzy wpływa też dobrze na organy wewnętrzne.
Masaż odbywa się, podobnie jak przy masażu klasycznym, na leżance bądź łóżku do masażu. Osoba masowana pozostaje w wygodnym, luźnym ubraniu. Twarz i głowa mogą ulec działaniu oliwki na której wykonuje się zabieg.

Czas trwania to ok.   65min
Cena:   do końca 2023 

200 pln/jeden masaż

350 PLN/dwa masażę

900 seria 5 masaży

1700 seria 10 masaży
Masaż wykonuje Sylwia Rutkowska

Mijesce: Górny Sopot,ul. 23 Marca, blisko lasu:)
Kontakt i zapisy: kameralnajoga@gmail.com

Sylwia Rutkowska

Głownie uczę jogi. Masuję też techniką masażu tajskiego (pierwszy stopień) i od 2021 masaż twarzy Kobido. Samej nie łatwo mi się rozluźnić stąd te wszystkie pomysły,sprawdzam, działa to przekazuję dalej:)


Facebook


Youtube


Google-plus

© 2017 – 2020 KAMERALNE STUDIO JOGI | SYLWIA RUTKOWSKA Created with ♡ by Gienia Creative


Facebook-f


Instagram