o nas

Kameralne Studio Jogi w Gdańsku to miejsce, które powstało w 2013 roku dla Was, a także dla nas. Nasze zajęcia poprawią Wasze zdrowie, samopoczucie i zwiększą sprawność. Oferujemy  jogę, pilates oraz zdrowy kręgosłup. Prowadzimy zajęcia grupowe według grafiku  oraz zajęcia indywidualne.
W Kameralnym Studio Jogi zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (maksymalnie do 12 osób), dzięki czemu uczestnicy mogą otrzymać lepszą pomoc i dokładną korektę. 

Mamy grupy na różnych poziomach, zajęcia dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Zajęcia prowadzane są przez certyfikowanych nauczycieli z doświadczeniem w nauczaniu różnymi metodami.

W weekendy często organizujemy warsztaty i zajęcia tematyczne, sesje oddechowe, relaksacyjne lub koncerty na misach i gongach. Dowiesz się o tym z zakładki ‘aktualności’. 
Popieramy zdrowe i świadome życie w prawdzie i zgodzie ze sobą, niekrzywdzenie nikogo (jogiczna zasada ahimsy). Mamy nadzieję przyczynić się do poprawy jakości Waszego życia, jego zmiany na bardziej świadome i pełne akceptacji.
Znajdziecie nas w Gdańsku na pograniczu Moreny i Suchanina.
Oferujemy Wam:

  • przyjazną atmosferę,
  • indywidualne podejście do uczestników zajęć,
  • zajęcia w małych grupach (maksymalnie 12 osób),
  • dobrych nauczycieli,
  • warsztaty tematyczne.

Oferowane przez nas formy aktywności to dobry wybór dla osób, które odczuwają na co dzień rozmaite dolegliwości  spowodowane siedzącym trybem życia. Ból pleców, karku, sztywność mięśni to częste znaki, które wysyła organizm, gdy za dużo czasu spędzasz w jednej pozycji.