Zajęcia Grupowe

Proponujemy Wam kilka spotkań w tygodniu w sali wynajętej w Szkole Podstawowej nr.1 na gdańskiej Morenie, ul. Poli Gojawiczyńskiej 10. Oferujemy zajęcia z jogi z wykwalifikowanymi nauczycielkami, które prowadzą swoje grupy już od kilku lat. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, płeć, stopień elastyczności i siły. Po ciężkim dniu zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez Nas. Codzienność często nas przytłacza. Zmagamy się z wieloma problemami, nasze ciało jest spięte, a umysł przepracowany. Pomóżmy organizmowi, zwolnijmy tempo. Podarujmy sobie czas. Dlatego warto wziąć udział w sesji jogi by wzmocnić ciało i uspokoić umysł.
W naszym studio zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych. Proponujemy Wam zajęcia w grupach do 16 osób. Wszystkie niezbędne do praktyki pomoce znajdują się na sali ( klocki, koce, paski). Prosimy o korzystanie z własnej maty do jogi. Możesz u Nas pożyczyć matę (5pln za zajęcia).

Zajęcia grupowe odbywają się wg grafiku zamieszczonego na stronie. Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa, istnieje możliwość zorganizowania zajęć w innym czasie oraz w innej lokalizacji. Jeśli widzisz taką potrzebę albo masz grupę i szukasz dobrego nauczyciela skontaktuj się z Nami, a my postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. 

Prowadzimy następujące zajęcia cykliczne: Joga: grupy początkujące i średnio zaawansowane Zajęcia Jogi polegają na wykonywaniu określonych pozycji zwanych asanami. Ćwiczenia Jogi zawierają w sobie elementy prawidłowego oddechu, ćwiczenia oddziałujące na całe ciało oraz relaksację. Będąc skoncentrowanym, układamy ciało w określonej pozycji i trwamy w niej przez jakiś czas. Praktyka Jogi przyczynia się do zwiększenia elastyczności ciała, siły i wewnętrznej równowagi, eliminuje stres, wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.