Rekomendacje

Jesteśmy zespołem osób, które poznały tajniki jogi i jej pozytywny wpływ na cialo i ducha. Mamy odpowiednie kwalifikacje i ogromne chęci dzielenia się swoją wiedzą z Wami. Sami wypróbowaliśmy praktykę jogi na sobie, na nas działa i widząc jej pozytywne efekty, pragniemy je Wam przekazać. Nasze studio to nie zwykły fitness club, jakich wiele w naszym mieście. U nas zapewniamy kameralną, cichą i miłą dla oka przestrzeń. Na zajęcia przyjmujemy maksymalnie 12 osób, ponieważ wierzymy, że praktyka w mniejszej grupie daje możliwość większego skupienia, celnych korekt sylwetki i bardziej indywidualnego podejścia. 

Nasze studio usytuowane jest między dzielnicami: Morena – Suchanino, w zasadzie w centrum, a jednak z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Obok Nas jest wrzeszczański las, a z przestronnego okna w sali ukazuje się ogród i zieleń, często w trakcie praktyki udaje nam się słyszeć świergot ptaków. 

Pamiętaj, że każdego dnia ćwiczy się inaczej i Tobie, i nauczycielowi, bo każdy nauczyciel to człowiek. W studiu staramy się wzajemnie traktować tak, jak chcielibyśmy być sami potraktowani. Osobom początkującym proponujemy podjąć praktykę u kilku nauczycieli, by wybrać tego, który najbardziej Wam odpowiada. Do kontynuacji polecamy praktykę pod okiem wybranego nauczyciela, pozwoli to lepiej poznać Twoją praktykę i doskonalej Ciebie poprowadzić. Nasze studio istnieje już prawie pięć lat, wielu klientów jest z nami od początku i wracają do Nas, zapraszając rodzinę, przyjaciół. Proponujemy zapoznać się z zamieszczonymi poniżej opiniami osób uczęszczających na zajęcia do Naszego Studia.

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się kilka lat temu w Kameralnym Studio Jogi. Sympatią do jogi zaraziła mnie Pani Sylwia. Serdecznie polecam to miejsce zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących. Wyjątkowa atmosfera studia sprawia, że zawsze wychodzę po zajęciach odprężona i naładowana pozytywną energią. Dzięki różnym instruktorom każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie sposób prowadzenia zajęć. Indywidualne i przyjazne podejście do klienta oraz kameralność są niewątpliwie największymi zaletami tego miejsca.

Ewa Osuch

Do Kameralnego Studia Jogi uczęszczam już drugi rok i widzę wiele zalet, jakie daje to miejsce. Wszyscy instruktorzy są wspaniali, zaangażowani, tryskający pozytywną energią z uśmiechem na twarzy, a przede wszystkim to ludzie z wielką pasją. Każde zajęcia są ciekawie prowadzone, do tego w kameralnej sali ze wspaniałą grupą. Całkowicie odmienne miejsce od klubów fitnessu gdzie panuje niesamowity zgiełk i chaos. Ćwiczenie Jogi  poprawiło moją sprawność fizyczną, wytrzymuję coraz większy wysiłek i wpłynęło na moją sylwetkę. Każde spotkanie daje mi pozytywną energię, uspokojenie jak również ogromny relaks. Bardzo się cieszę, że tu przychodzę i mam zamiar kontynuować moją przygodę z Jogą w Kameralnym studiu Jogi. Jacek

Jacek Ząbkiewicz

Właściwie to nie ja znalazłam Kameralne Studio Jogi, lecz ono znalazło mnie;) Gdy trzy lata temu pomyślałam, że chciałabym zacząć ćwiczyć jogę, w mojej skrzynce pocztowej znalazłam ulotkę. Studio było daleko od miejsca, gdzie wówczas mieszkałam, ale urzekła mnie nazwa: “kameralne”. Bo właśnie takie sobie wymarzyłam. Miejsce spokojne, kameralne i przyjazne. Gdzie od progu czujesz się jak u siebie, a wkoło masz przyjazne i znajome twarze. Gdzie prowadzący są nauczycielami i przyjaciółmi. Gdzie wspólnie z innymi ćwiczysz, uczysz się i odczuwasz wdzięczność. I takie właśnie jest.

karolina

Jestem w Kameralnym Studio Jogi od ponad dwóch lat. To miejsce magiczne, przytulne i panuje w nim niespotykanie ciepła i przyjemna atmosfera – w dużej części jest to zasługa Sylwii, ale także pozostałych nauczycieli, pracujących z pasją. Zajęcia odbywają się w wesołej atmosferze z profesjonalnym podejściem do indywidualnych potrzeb uczestnika. Polecam Studio bardzo gorąco wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jogą. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie tu nie być. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

dorota

To już ponad 3 lata mojej przygody z “Kameralnym Studio Jogi”. Trafiłam tutaj dzięki mojej siostrze.  To ona wówczas prowadziła w “Kameralnym” sobotnie poranki z jogą. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Niespodziewanie dla mnie samej, z chęcią zamieniłam długie spanie na ranne sobotnie wstawanie. I tak ze śpiocha, stałam się początkującym prawie joginem. Dziękuję Iza {#heart} Obecnie uczęszczam na zajęcia w Kameralnym 2 x w tygodniu. Joga poprawiła moje samopoczucie, wprowadziła do mojego życia spokój i harmonię. Wyciszyła i nauczyła relaksu, a także pomaga zachować równowagę.  Miło wspominam zajęcia z Daną, lubię wesołą Sylwię i zawsze profesjonalnie przygotowaną Paulinę. Lubię to miejsce i ludzi. Jest miło i sympatycznie. Podoba mi się, że miejsce jest kameralne, że grupy są małe, a zajęcia różnorodne i ciekawe. Dziękuję, dziewczyny, że mogę spędzać z wami czas.

Beata Majcherkiewicz