OPIS ZAJĘĆ

Zajęcia w studio przeznaczone są zarówno dla osób zaczynających ćwiczenia, jak i tych z dłuższym stażem. Grupy jogi podzieliliśmy dla tych dopiero zaczynających jak i dla tych z dłuższą praktyką. Są też zajęcia joga dla każdego, które są dla różnych stopni zaawansowania, jednak jest tu więcej praktyki niż tłumaczenia.  Również w każdej chwili można dołączyć do danej grupy. 
 

Joga Grupa 0 początkująca – Zapraszamy do wspólnej praktyki. Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą i prowadzone są w sposób instruktażowy.

Joga Grupa  0/I początkująca+ – Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z Jogą, które mają już pewne podstawy i czują się w miarę sprawne fizycznie. Najlepiej po przynajmniej 3-miesięcznej praktyce. Zajęcia prowadzone są w sposób mniej instruktażowy.

Joga Grupa I Średniozaawansowana – Zajęcia mające na celu ogólny rozwój praktyki u uczestników (dla osób ćwiczących regularnie minimum 6 miesięcy lub 3 miesiące 2 razy w tygodniu). Zajęcia prowadzone w zależności od poziomu grupy.

Joga grupa dla każdego – Grupa dla początkujących i ćwiczących. Asany o różnym stopniu zaawansowania dostosowane do poziomu uczestników.