CZYM JEST JOGA I CO NAM DAJE?

Joga to znacznie więcej niż ćwiczenia fizyczne, to także system wartości, filozofia. Jedni traktują ją jak sposób na życie, inni traktują jogę jako ćwiczenia mające pozytywny wpływ na ich ciało i duszę, jak też sposób odprężenia i poprawy kondycji.
Bez względu na to, jakie masz podejście, będziesz u nas mile widziany. Na zajęciach praktykujemy asany (pozycje jogi), ćwiczenia oddechowe i zwykle na końcu ćwiczenia relaksacyjne.
Joga dobrze wpływa na cały organizm, poprawia samopoczucie, dotlenia mózg i inne organy, podnosi naturalną odporność, stymuluje narządy wewnętrzne, poprawia kondycję organizmu, rozciąga mięśnie, rozładowuje napięcie i stres, zwiększa koncentrację, uczy, jak się relaksować. Joga jest procesem odkrywania siebie – poznasz swoje możliwości i popracujesz nad osiągnięciem harmonii ducha i ciała.
Warto zatem czerpać co najlepsze z jogi. 

Dzięki praktyce jogi rozciągniesz i uelastycznisz przykurczone mięśnie oraz wzmocnisz i rozluźnisz przeciążony kręgosłup. Zsynchronizowanie wykonywanych ruchów ze świadomym oddechem dotlenia organizm, uspokaja i przywraca wewnętrzną równowagę. Joga pomaga redukować napięcia, zwiększyć świadomość ciała i oddechu.

Joga i asany (pozycje jogi) wprowadzają harmonię i równowagę w całym organizmie. Pozytywne efekty można zauważyć już po kilku tygodniach praktyki.  Nasze  STUDIO JOGI zaprasza wszystkich do wspólnych ćwiczeń.


DLA KOGO JOGA?

Joga jest dla każdego. Możesz zacząć ćwiczyć bez względu na wiek, płeć, poglądy, stan zdrowia, stopień zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę i podzielone są na różne grupy według: stopnia zaawansowania, wieku. Mamy zajęcia dla osób zupełnie początkujących, chcących spróbować jogi i tych, które mają już pewne doświadczenie.


Kameralne Studio Jogi powstało z myślą o tych, którzy chcą zadbać o siebie i o swoje zdrowie w harmonijny sposób, którzy chcą na chwilę zatrzymać się, odpocząć od codziennego pośpiechu i stresu. W praktyce jogi kluczową rolę odgrywa oddech. Odpowiednie ćwiczenia połączone z oddychaniem i relaksem dostarczą Ci pozytywnej energii.