KAMERALNE
STUDIO JOGI

Rozkład zajęć - MORENA


Przed rezerwacją przeczytaj Regulamin. Prosimy tylko o przemyślane rezerwacje, nieodwołanie rezerwacji z minimum -18 godzinnym wyprzedzeniem zobowiązuje do opłaty za zarezerwowane miejsce. Grafik w APLIKACJI FITSSEY, ZAJĘCIA CODZIENNIE W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH.

Rozkład zajeć - KARCZEMKI 2020

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

Środa


JOGA 0
KARCZEMKI
17:45 – 19.00
SYLWIA
ul. Kalinowa

Czwartek

piątek

sobota

UWAGI DO GRAFIKA

JOGA 0 – grupa początkująca

JOGA 0/I – joga dla początkujących i ćwiczących

JOGA I – joga dla średniozaawansowanych

Joga Grupa 0 początkująca – Zapraszamy do wspólnej praktyki. Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą i prowadzone są w sposób instruktażowy.

Joga Grupa  0/I początkująca+ – Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z Jogą, które mają już pewne podstawy i czują się w miarę sprawne fizycznie. Najlepiej po przynajmniej 3-miesięcznej praktyce. Zajęcia prowadzone są w sposób mniej instruktażowy.

Joga Grupa I Średniozaawansowana – Zajęcia mające na celu ogólny rozwój praktyki u uczestników (dla osób ćwiczących regularnie minimum 6 miesięcy lub 3 miesiące 2 razy w tygodniu). Zajęcia prowadzone w zależności od poziomu grupy.

Joga grupa dla każdego – Grupa dla początkujących i ćwiczących. Asany o różnym stopniu zaawansowania dostosowane do poziomu uczestników.

Pilates

Pilates to specjalny zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, właściwy dla osób w każdym wieku, na różnym poziomie sprawności ruchowej. Ćwiczenia pilatesu wzmacniają mięśnie obręczy środkowej, czyli brzucha, grzbietu, bioder,  zwiększają ruchomość stawów i giętkość kręgosłupa, poprawiają koordynację.

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia oparte na ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających, które pomagają w zmniejszaniu bóli w okolicach kręgosłupa. Sesja bazuje na ćwiczeniach rozluźniających, wzmacniających i równoważnych. Odciążają kręgi, wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców, oraz likwidują przykurcze mięśni. Systematyczne ćwiczenia uczą utrzymywania prawidłowej postawy ciała. Dodatkowo podczas zajęć stosowane są techniki relaksacyjne i ćwiczenia oddechowe.