KAMERALNE
STUDIO JOGI

15-20 sierpnia 2021
Zabieramy Was na letni odpoczynek z jogą do magicznej leśniczówki Gaja położonej na Warmii, niedaleko puszczy Napiwodzko-Ramudzkiej.
Czekają Cię codziennie dwie praktyki, rano i wieczorem oraz medytacja, joga nidra, automasaż, ruch intuicyjny, śpiewanie mantr, ciche- medytacyjne spacery. Oraz dużo wolnego czasu, tak byś zadbał/a o siebie, swoją przestrzeń i odpoczynek. Gospodyni nakarmi nas wegetariańskimi/ wegańskimi posiłkami. Wieczorem jest możliwość posiedzenia przy ognisku.
🌷🌷🌷
Roboczy plan dnia:
7:30- dla chętnych medytacja
8:00 – joga
9:30 – śniadanie
Czas wolny
14:00 – obiad
Czas wolny
17:00 – praktyka jogi
18:30 – kolacja
20:00- joga nidra/ automasaż/ mantry
👉POKOJE: 2/3/4 osobowe z łazienkami
👉KIEDY: 15.08.2021- 20.08.2021 5 dni od niedzieli do piątku
👉CENA:
Przy wpłacie do 30 czerwca – 1560 zł
Przy wpłacie po 30 czerwca – 1710 zł
👉GDZIE: Leśniczówka Gaja, Kaborno 36
👉ZAPISY: jogazgrace@gmail.com
Możesz wziąć swojego pupila
Poinformuj nas jeśli potrzebujesz pożyczyć matę
Dojazd we własnym zakresie – jeśli będzie problem na pewno coś zorganizujemy.
• o prowadzących:
🌷Grace – uwielbia pracę z ciałem. W praktykę wplata różne formy – pracę z powięzią, akupresurę, automasaż, ruch intuicyjny i przede wszystkim pracę z oddechem. Regularnie zatapia się w medytacji, pochłania książki i lepi w glinie.
Wpadnij na moje social media by poznać mnie lepiej: ig – @jogazgrace, fb – joga z Grace / grupa: Dobrostan jogini, YT – joga z Grace
🌷Sylwia – praktykowała różne rodzaje jogi, najbardziej odpowiada jej łagodna praktyka połączona z oddechem. Każde ciało jest inne i czasem mała modyfikacja zgodna z naszym samopoczuciem jest lepsza niż sztywne trzymanie się schematu. Niezwykle ważna jest uważność na Siebie, jak się czuję w danej praktyce, czy nie przekraczam Siebie czy jestem leniwa czy wkładam wysiłek. Obserwacja Siebie na macie pokazuje Nam wiele aspektów Nas samych:)
www.joga-gdansk.pl