Kąpiel w dwieku-misy i gongi

Serdecznie zapraszamy 05.12 w niedzielę o godz. 17:00 na koncert Rimy Sadurskiej – Siostry Ptaków 🦜
Zamknij oczy, by otworzyć się na nowe postrzeganie świata.
Zapraszam was na doświadczenie głębokiej medytacji, które często przynosi trwałe, transformujące efekty w życiu osobistym.
Korzyści:
– rozluźnienie
– poprawa nastroju
– oczyszczenie umysłu
– detoksykacja ciała
– harmonizacja układu nerwowego
– wzmocnienie snu i regeneracji
Jak to się dzieje?
Wibracja mis i gongów rezonuje z drganiami tkanek ciała – to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki terapeutycznych instrumentów wzmacniają ją i przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek. Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizmu.
W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna – wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki. Poprawia się jakość snu. „Oczyszczają” się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.
Wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocyków, mat.
Rima Sadurska (Siostra Ptaków) bioenergoterapeutka, artystka performerka, life-coach, edukatorka.
Od lat praktykuje terapuetyczną i coachingową pracę z ludźmi.
Ukończyła Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu uzyskując zawód bioenergoterapeutki. Dodatkowo szkoliła się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; „Laboratorium głosu” Olgi Szwajgier oraz „Poznaj swój głos”; Seminarium „Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai’niu Floyd (Aloha international) czyli hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania

GDZIE

Kameralne Studio Jogi
ul. Morenowa 26, Gdańsk
UDZIAŁ 50 zł
ZAPISY info
kameralnajoga@gmail.com
tel 796094571